Wkłady zniczowe

W naszym asortymencie znaleźć można szeroki wybór wkładów do zniczy o różnych wielkościach. Pasują one do większości produkowanych przez nas lampek. Aby zapewnić kompleksowe usługi naszej firmy, proponujemy zarówno własne artykuły, jak również znanej i renomowanej firmy Kerzen. Specjalizuje się ona w produkcji nowoczesnych wkładów parafinowych, umożliwiających dłuższe spalanie.

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają osłonkę z tworzywa sztucznego, a także wyposażone są w długi knot, ułatwiający odpalenie nawet w przypadku wysokiego znicza. Nasz asortyment obejmuje wkłady do zniczy olejowe, parafinowe oraz modele tradycyjne, wykorzystujące granulat parafinowy. W przypadku dwóch pierwszych wariantów oferujemy modele umożliwiające użytkowanie w dwóch przedziałach dopuszczalnych temperatur otoczenia (od -15ºC oraz do 30ºC).

Najczęściej wkłady do zniczy stosuje się w przypadku lampionów lub produktów ceramicznych. W takich wypadkach jednorazowo kupuje się dany produkt, a następnie dokupuje się wyłącznie wkłady, których cena jest stosunkowo niska. Dlatego oferowane przez nas artykuły tej kategorii są niezbędne w asortymencie każdego sklepu.

Proponujemy hurtowe ceny, dzięki czemu z naszych usług mogą skorzystać zarówno duże hurtownie czy dystrybutorzy, jak również małe i średnie firmy.

Wyświetlanie 1–40 z 43