Znicze elektryczne

W ostatnim czasie niezwykle popularne zrobiły się znicze elektryczne. Bardzo często wyglądają one podobne do tradycyjnych modeli, lecz zapewniają dłuższy okres „palenia”, sięgający nawet 50 dni. Są więc bardzo często wybierane przez klientów, dlatego w każdej hurtowni i sklepie powinien być dostępny szeroki asortyment tego rodzaju artykułów.

Nasza oferta obejmuje bogaty wachlarz modeli, które dzielą się na te imitujące tradycyjne świeczki, jak również warianty wykorzystujące światło elektryczne do stworzenia ciekawe iluminacji. Proponowane przez nas produkty dostępne są w wielu wielkościach, począwszy od niewielkiego podgrzewacza, poprzez tradycyjne artykuły aż do pokaźnych rozmiarów lampionów.

Estetyczny wygląd, wytrzymałość i długość palenia sprawia, że coraz więcej klientów wybiera znicze elektryczne na groby swoich bliskich. Dlatego też warto wyposażyć prowadzoną hurtownię, sklep internetowy czy stacjonarny w te produkty, które jednocześnie oferowane są u nas w atrakcyjnych, hurtowych cenach.