Znicze zalewane

Nasze eleganckie znicze zalewane dostępne są w wielu ciekawych kolorach. Dzięki nim można pięknie rozświetlić nagrobek i sprawić, że będzie widoczny z daleka. To również tanie i wydajne rozwiązanie – w każdym naczyniu znajduje się wysokiej jakości parafina, która pali się przez kilka godzin. Dodatkowe wieczko z charakterystycznym motywem kwiatowym z odpornego tworzywa chroni płomień i znacznie wydłuża czas palenia się wkładu.

Posiadamy znicze zalewane w kilku rozmiarach. Niektóre modele posiadają dodatkowe zdobienia w postaci złoconych pasków, które sprawiają, że naczynia prezentują się jeszcze okazalej. Ponadto oferujemy produkty ze stylowymi żłobieniami wykonanymi w szkle. Wszystko to sprawia, że prezentują się niezwykle gustownie, a do tego są tanie i bardzo praktyczne.

Niezawodne znicze ceramiczne otwarte

Oferowane przez nas produkty charakteryzują się doskonałymi walorami estetycznymi. Ceramiczny znicz zalewany otwarty jest odkryty, dzięki czemu wygląda elegancko i oryginalnie. Taka konstrukcja sprawia też, że łatwo go zapalić. Do tego przez długi czas zachowuje doskonały wygląd i jest wygodny w transporcie.

Naszym klientom chcemy proponować wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Szeroka oferta ceramicznych wyrobów zalewanych otwartych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Co ważne, każdy znicz odkryty wykonano z wytrzymałego materiału, który nie tylko wygląda dobrze, ale również cechuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, co ogranicza ryzyko, jego pęknięcia.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą i wyboru produktów, które przypadną Państwu do gustu. Dbamy o potrzeby klientów, gwarantując doskonałe ceny i korzystne warunki współpracy. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!