Znicze elektryczne

W ostatnim czasie niezwykle popularne zrobiły się elektryczne znicze LED na cmentarz, w tym wersje z wkładami zasilanymi z baterii. Bardzo często wyglądają one podobne do tradycyjnych modeli, lecz zapewniają dłuższy okres „palenia”, sięgający nawet 50 dni. Są więc bardzo często kupowane przez klientów, dlatego w każdej hurtowni i sklepie powinien być dostępny szeroki asortyment tego rodzaju artykułów, również w ozdobnej formie, np. prezentującej postać Matki Boskiej.

Nasza oferta obejmuje bogaty wachlarz modeli, które dzielą się na te imitujące tradycyjne świeczki, jak również warianty wykorzystujące światło elektryczne do stworzenia ciekawej iluminacji na cmentarzu. Proponowane przez nas produkty dostępne są w wielu wielkościach, począwszy od niewielkiego podgrzewacza, poprzez tradycyjne artykuły aż do pokaźnych rozmiarów lampionów.

Estetyczny wygląd, wytrzymałość i długość palenia sprawia, że coraz więcej klientów wybiera ledowe znicze elektryczne na baterie na groby swoich bliskich. Dlatego też warto wyposażyć prowadzoną hurtownię, sklep internetowy czy stacjonarny w te produkty, które jednocześnie oferowane są u nas w atrakcyjnych, hurtowych cenach.

Wydajne znicze i figurki ledowe

W ofercie naszej firmy znajdują się lampiony LED na cmentarz oraz różne wkłady na baterie. Wszystkie produkty znajdujące się w asortymencie, w tym figurki Matki Boskiej, są wykonane, z wytrzymałych materiałów. Wykorzystanie energooszczędnej technologii jako źródła światła pozwala zmniejszyć częstotliwość wymiany tych akcesoriów o wyjątkowej symbolice, co przekłada się na oszczędność pieniędzy. To bardzo praktycznie rozwiązanie, ponieważ modele ledowe świecą przez bardzo długi czas. Ich wykorzystanie jest zdecydowanie wygodniejsze, niż korzystanie z klasycznych wersji, a do tego, co ważne, wkład LED do zniczy jest łatwy w wymianie.

Serdecznie zapraszamy, do przejrzenia oferty produktów. Dostarczamy, wyłącznie najlepsze wyroby tego typu na cmentarze, których jakość zawsze stoi na najwyższym poziomie. Każdy klasyczny znicz LED na baterie czy figurka, w tym „Matka Boska”, są dostępne u nas, w konkurencyjnej cenie.

Wyświetlanie 1–40 z 48